MÖBLER / Möbler, övrigt / Hurts 6412451
nr 641 2451
Joe Colombo
(1930-1971), Italien
Hurts, Joe Colombo, plast, 70-tal, längd: 41, djup: 41, höjd: 73
Kondition: ngt slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 24 maj 2010
kl 19:37:29
1.200 kr
900 kr
1.100 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.600 kr
Joe Colombo
Läs mer om Joe Colombo